wtorek, 1 marca 2011

Szósty zmysł

14 komentarzy:

 1. Uklepywanie regałów za pomocą telekinezy to jedyna z powyższych umiejętności, której jeszcze nie opanowałam do perfekcji. Ale i to czasem się udaje! ;) No, ale w końcu uczę się od mistrza tajnych umiejętności bibliotekarskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest jeszcze tajna umiejętność sklonowania własnej osoby, aby obsłużyć paru
  zniecierpliwionych interesantów jednocześnie. Trudne, ale do wyćwiczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i jeszcze wiele innych by się znalazło, ale o tym lepiej cicho sza, bo odbiorą nam prawo wykonywania zawodu za zdradzanie tajemnic.

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak... czytanie w myślach bardzo się przydaje. Może nie opanowałam do perfekcji, ale radzę sobie. Ufff, jakich to nowych umiejętności człowiek nabywa w bibliotece...

  OdpowiedzUsuń
 5. A regały klepie się przyjacielsko, w ramię?

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej frontalnie, w paszczę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że czaisz bazę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. no ba!
  "ten na P co to takie dobre kryminały pisze... no! pamiętam już King!"

  OdpowiedzUsuń
 9. "...jeszcze taką różową książkę chciałem, autor na W no wie pani, do gramatyki na zajęcia z dr iksińskim!" I książkę - pomarańczową i autora na M - czytelnik dostał. Zdałam!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 10. U nas kiedyś pani poprosiła o książkę "Gratka z zakładką". Po długim śledztwie okazało się, że przyszła po "Piątkę z zakątka". I bądź tu człowieku mądry i weź zgłębiaj te meandry ludzkiej psychiki...

  OdpowiedzUsuń
 11. A jak do mnie przychodzi pacjent i mówi, że potrzebuje wypożyczyć książkę w niebieskiej okładce z wzorkiem, to mówię "Doskonale! Proszę zatem poszukać je w sekcji książek w niebieskich okładkach z wzorkiem, to jest tuż za sekcją czerwonych okładek!".

  OdpowiedzUsuń
 12. No, ba! Dla niektórych użytkowników bibliotek dużym ułatwieniem byłby podział literatury według kolorów okładek.

  OdpowiedzUsuń