niedziela, 6 listopada 2011

Stereotyp

Dzisiaj trochę przewrotnie. Ale jakaś zmęczona ostatnio jestem:( To pewnie ten listopad i jeszcze to, że zabrali mi kawałek słońca...

11 komentarzy:

 1. Jestem tego samego zdania! Choćby godzina czytania codziennie... byłoby bosko... :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę straszno, że my bibliotekarze mamy na to tak mało czasu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba czytać po pracy. Jak się ma czas, oczywiście. Ech. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Doskonałe - z perspektywy kierownika oddziału! należy dbać o godność bibliotekarzy, zeby się uśmiechali!

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnes - próbuję po pracy i czasem wychodzi, a czasem nie. Najczęściej jest to kilka(naście) stron ukradzionych wieczorem pomiędzy położeniem spać Lusi, a przybyciem śpiącego Męża, który zarządza gaszenie świateł. Jak na bibliotekarkę - kiepski wynik. Mówię tu rzecz jasna o czytaniu dla przyjemności, a nie o wertowaniu materiałów do lekcji bibliotecznych. Na to musi się znaleźć czas i to najczęściej niestety po pracy.

  Anonimowy - dziękuję i pozdrawiam:) Uśmiech w pracy to rzecz ważna. A jeśli w dodatku jest odwzajemniony przez kierownika i wynika z dobrej atmosfery wewnątrzplacówkowej, to już w ogóle rewelacja:) Nic tak człowieka nie odpręża, jak dobra atmosfera w pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja czytam w tramwaju i pociągu, bo ani w pracy, ani po pracy nie mam kiedy. A jak mam, to zazwyczaj padam na twarz i idę spać ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chlip:( [zazdrość] A jeszcze niedawno miałam taaak daleko do pracy:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Do licha, właściwie to sama nie wiem, kiedy czytam. W pracy nie, w samochodzie nie, bo audiobooków nowych nie mam, w domu słabo, bo akurat książka jakaś nie taka... o rany, ja nie czytam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zastanawiający wniosek, moja droga:) Zwłaszcza w kontekście Twojego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 10. A, no tak. Nadrabiam w weekendy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na szczęście najbliższy niekrótki weekend już na progiem. Mam poodkładanych tyle książek, że nie wiem po co sięgnąć najpierw:)

  OdpowiedzUsuń